Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy azért rúgták ki az egyetemről mert egy adott tárgyból nem sikerült sikeres vizsgát tennie?

Figyelt kérdés
mármint, hogy elment 6-szor vizsgázni és nem lett meg akkor sem
2017. jún. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen, elég sokszor előfordul ilyesmi.
2017. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szte-ttik programozás II
2017. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Mert a pasik 95%-a nem más mint egy állat, ösztönlény. Ők is hangoztatják a gyönyörű frázisokat az álomnőről, de aztán amikor meglátnak egy nagy csöcsű, nagyseggű nőt (akinek sokszor annyi esze sincs mint egy marék lepke sz.rnak) a farkuk feláll, eszük megáll.


A maradék 4%-a a pasiknak az meleg.


És van a bűvös 1% (lehet még ezzel is sokat mondtam), aki IGAZI FÉRFI. És egy nő nem csak arra kell neki hogy jól megdugja, hanem minőségibb kapcsolatra vágyik, tele szeretettel és érzelmekkel. Valamint nem jönne össze 1 éjszakára egy esze semmi d.u.gd meg jól ribivel, mivel neki a minőség a fontos.


Fontos a szex, ez is egy alapja a kapcsolatnak. De én nem tudom azokat a pasikat férfinek nevezni akit ennyire az ösztönei irányítanak, számomra ők szánalmas állat kategóriát képviselik.

Számomra az az igazi, ízig vérig FÉRFI, aki csak olyan nőkkel kezd akikkel megtudja élni a szexualitás, és az érzelmek magas szintjét.

2017. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bocsi, rossz helyre írtam a választ XD XD XD
2017. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat ez jo :D gondolom tobb kerdes volt megnyitva neked kedves utolso

Egyebkent jokat irsz, ha tobb 1%-os minosegi ferfival talalkozol egyet iranyits at hozzam lecci XD

2017. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!