Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felnőtt koromba rádiós...

Ha felnőtt koromba rádiós szeretnék lenni akkor milyne iskolába kell tovább tanulnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék rádióban műsorvezető lenni, de nem tudom, hogy milyen suliba kell menni, hogy ezt a későbbiekben megvalósítsam. Hetedikes vagyok és a jegyeim változóak. Kérlek írjátok le, hogy mi kell egy ilyen iskolába, sőt légyszi név szerint is említhetnétek egyet.
2010. máj. 18. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

média szakos suliba menj

gugliban rákeresel tuti kiad néhány iskolát

2010. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt a szakmát nem lehet tanulni. Én is rádióban dolgozom, de igazából ez csak gyakorlástól és személyiségtől függ. Netes rádiókban próbálkozhatsz, aztán ha jó vagy benne, akkor megpróbálhatsz jelentkezni egy nagy rádióba.
2011. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!