Még van esélyem?

Figyelt kérdés

Ma néztem meg az emelt infómat és hát mit ne mondja gusztustalan lett...

DE megnéztem a javító kulcsot és olyanokra nem adtak pontot ,amiket én jól oldottam meg.12 pont még járna nekem ,de valahogy elnézték vagy nemtudom és nem adták meg.


És a feltételezésemet még az is erősíti,hogy van 1 ismerősöm neki meg 20 pontot nem adtak meg és ő is ugyan abban az iskolában írta.


Tehát a kérdésem az,hogy igaz már eltelt a fellebbezés ideje ,de ha én még ma írnék 1-et elfogadnák?



2017. jún. 8. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogadják el. A fellebbezési határidő lejárt, ennyi.
2017. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semennyi esely nincs arra,hogy elfogadjak?..
2017. jún. 8. 13:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kene nekem az a 12 pont :/ ,ugyszamoltam ha megadjak akkor 100% hogy felvesznek,ahova jelentkeztem
2017. jún. 8. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de előbb kellett volna erre gondolnod:(
2017. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el..:(

Miért nem tudják rendesen kijavítani az érettségit ..így meg akkor majdnem max pontos szóbelit kell mondanom,hogy felvegyenek.


Mindenesetre azért ma írok 1 fellebbezést hátha még nincs késő..

2017. jún. 8. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
feleslegesen írnál..a határidő lejárta után beérkezőket el se olvassák.
2017. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért 1 próbát megér ,hátha...
2017. jún. 8. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Tegnap délután négyig volt a fellebbezési határidő, amúgy pedig tegnapelőtt volt a megtekintés, hogy sikerült ma megnézni?
2017. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ahogy érzed se nincs esélyed, úgyhogy ne bízz benne. Férjem tanárként dolgozik, ő mondta.
2017. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Senkise kozolte,hogy mikor lehet megnezni az eredmenyeket egyedul csak tegnap este irta az osztaly fonok,hogy ma lehet menni.
2017. jún. 8. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!