Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE RTK közrendvédelmi szakirá...

NKE RTK közrendvédelmi szakirány? Mi lesz belőlem ha ott végzek, hozzáértők segítsenek!?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő: aki a Nemzeti közszolgálati Egyetem(továbbiakban NKE) Rendészettudományi Karán (továbbiakban RTK) a "Közrendvédelmi" szakirányt választja és el is végzi, mi lesz belőle utána? Rövid és hosszú távú karrierpályára is kíváncsi vagyok, aki esetleg oda jár(t) és tisztában van ezzel, legyen szíves segítsen egy felvilágosítással. Köszönöm.

2017. jún. 11. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Alkoholista
2017. jún. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha értelmeset nem tudsz fogd be a pofádat
2017. jún. 12. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha közrendvédelemis leszel akkor szerintem kezdetben járőr leszel.
2017. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, te amúgy benne vagy ebbe vagy van ezzel valami tapasztalatod? Esetleg hallottad valahol?(nem kötekedésből)
2017. jún. 12. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne sajnos,mondjuk én szakközépbe jelentkeztem,de nem ment át a fizikain nem vettem komolyan a felkészülést,igazából onnan gondolom hogy járőr leszel kezdetben hogy a városban amikor láttok egy járőr párt az egyik őrmester a másik általában hadnagy,persze tudod hogy van ez ahogy mész a ranglétrán a beosztás is úgy fog változni.
2017. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jolvan tedd el magad előző.

Közrendes hadnagy váltásparancsnok, rendezvénybiztosító, közrendes előadó, de simán lerakhatnak bűnügyre is. Attól függ hol lesz hely. Amugy leszólod az elsőt, de nem mond nagy hülyeséget...

2017. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!