Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire gáz, ha csak 30...

Mennyire gáz, ha csak 30 kreditet szerzek idén?

Figyelt kérdés

Alapból levelezős vagyok(PTE-n) és munka mellett csinálom a sulit. Már csúsztam egy évet a saját hülyeségem miatt, de a tanév elején kitaláltam, hogy hogy legyenek a dolgaim.

Összesen 36 kreditet akartam volna idénre felvenni, de úgy néz ki, hogy csak 30 lesz belőle.


Kérdeztem már másokat is, és ami a tvsz-ben van 36 kredit elvileg csak az elsősökre vonatkozik nekem elvileg elég lenne az 50%, ami ugye 30 kredit.


Egy kicsit azért van bennem félelem, hogy mégis átraknak fizetősre.


Jövőre egyébként több kreditem lesz csak az idei évet centiztem így ki.


2017. jún. 12. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden átsorolásnál 36 kreditet kell legalább teljesíteni a legutóbbi két releváns félévedben összesen, nem csak az elsősökre vonatkozik ez. De ha tutira akarsz menni, a karodhoz tartozó tanulmányi osztályt kérdezd meg.
2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a TO sincs a helyzet magaslatán, de írok nekik egy levelet azért. Veszteni úgysem fogok már.
2017. jún. 12. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként ez a friss tvsz:


[link]

2017. jún. 12. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!