Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen, ha több kreditet...

Egyetemen, ha több kreditet szerzek meg az problémát jelentene?

Figyelt kérdés
A kötelezően választható tárgyakból 20 kreditet kell szerezni, de több is kifejezetten érdekel, és az több mint 20 lenne,kb 25. Ez probléma?
2015. júl. 6. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mennyivel lépheted át a 180-at még ingyen.
2015. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
sok helyen biztosít lehetősêget az egyetem arra, hogy plusz kreditet teljesíts ingyen, de ez általában pályázati formában működik. Mondjuk olyan a témád a szakdolihoz, ami más területet is érint...
2015. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd le, melyik egyetem, melyik szakáról van szó. Nálunk az ELTE-n pl. úgy működik, hogy a kötelezően teljesítendő kreditmennyiségen túl (6 félévre 180), ennek a 10%-át még ingyenesen lehet elvégezni, azaz 18 kredit van még pluszban, amiért nem kell fizetni. Ezen felül viszont minden egyes felvett kreditért fizetni kell.

Úgyhogy nézd meg az egyetemed szabályzatát, vagy kérdezz meg egy tanulmányist.

2015. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ELTE-re járok én is, TTK. Igen erről a 10%-ról már én is hallottam. De ha nem pont annyi a specikből elvégzett kreditmennyiség, mint amennyi kell, hanem 1-2-vel több, mert úgy jön ki, akkor az nem probléma ugye?
2015. júl. 6. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Most mi az, ami nem áll össze?


"ennek a 10%-át még ingyenesen lehet elvégezni"


"akkor az nem probléma ugye"


Nyilván nem probléma...

2015. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Grat a lepontozóknak. javaslom megnézni, mit jelent a honorácior státusz...
2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!