Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné gimnáziumról mik...

Veres Pálné gimnáziumról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van aki esetleg odajár, vagy ismer onnan valakit? Sokat segítene, köszi! 

2017. jún. 13. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom. Vezetőség idióta, túl sok az olyan tanár akit rég ki kellett volna rúgni egy ilyen hírű iskolából. össze vissza cserélgetik a tanárokat, hogy ki melyik osztályban/csoportban tanít. (oda jártam + jár oda most is több ismerős)
2017. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vezetőség szerintem is alkalmatlan. Nem rossz tanárok, csak éppen nem alkalmasak vezetésre. Volt olyan tanárom (még mindig ott tanít!), aki rendszeresen megcsinálta, hogy csak bejött óra elején, aztán ki is ment a teremből. Dolgozat, felelés sose volt a tárgyából. Halál ciki volt. Most, egyetemen érzem, mennyire jó lett volna, ha komolyabban veszi a tárgyat.
2017. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy sok jobb iskola van, mint a Veres Pálné. Kicsit azt mondanám, hogy a hírnevéből él. Jobb az Eötvös, az Apáczai, a Trefort, a Berzsenyi, sőt szerintem lassan a Szt. Margit, meg a Szt. Imre is. Én, ha megint választhatnék, nem oda mennék.
2017. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Veress Pálné valamiért felkapott lett,de közel se olyanjó gimnázium.Mégis tavaly 75 ponttól hîvtak be szóbelire.Tehát túljelentkezés van náluk.Szerintem pl. a Xantus sokkal jobb nála.A Szent Imre pedig nem is emlîthető egy lapon vele.
2017. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Szerintem pl. a Xantus sokkal jobb nála.A Szent Imre pedig nem is emlîthető egy lapon vele."


En nem azert mondom, de ezeket a sulikat egy rangsoron se lattam elotte soha az eletbe, amik jobbak az a Szent Istvan, Eotvos, Fazekas, Randoti, Apaczai stb.

A VPG t amugy ugy irnam le mint egy eros suli de az elitek kozt sereghajto.

2021. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!