Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit visztek érettségi...

Ti mit visztek érettségi szóbelire?

Figyelt kérdés
Milyen kaját, italt visztek szóbelire? Van olyan, aki nem is visz semmit?
2017. jún. 14. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a szülők csináltak "büfét" a diákoknak és a tanároknak, szóval nem kellett semmit se vinni. Az ofő tételkidolgozás közben néha körbejárt szőlőcukorral is. Ettől még szerintem volt nálam valami kaja meg innivaló, de nem ettem és ittam meg. Ezen kívül íróeszközt és füzeteket vittem, hogy ha még valamit nagyon meg akarok nézni mielőtt bemegyek, akkor azt meg tudjam, meg a szokásos zsepi, fájdalomcsillapító, bérlet, telefon, személyi, pénztárca, stb ami mindig nálam van.
2017. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem:) csak mi nem csináltunk büfét, és nem tudom, hogy mivel készüljek . Szendvics, vagy csak elég egy kis csoki, szőlőcukor? Írásbelire csak vizet vittem és elég volt, de most ez hosszabb ..:S
2017. jún. 14. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi annyira izgultunk, hogy a büféhez sem nyúlt senki, csak akik már túlestek rajta. Szóval olyasmit vigyél, amit majd utána megehetsz. Meg nem is nagyon van alkalom enni, ha már bemész és tételt dolgozol, nem illik ott nyammogni, amíg más már felel, nálunk senki se evett, hiába voltunk benn 3-4 órát, inni természetesen mentes ásványvíz, abból legyen nálad bőven, én két litert megvedeltem :D
2017. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak inni és csak vizet. A stressz miatt úgyse lesz étvágyad. Maximum müzliszelet amit gyorsan be lehet tolni.
2017. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En vittem a baranykamat szobelire, azzal az olemben erettsegiztem le tavaly.
2017. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!