Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnök bsc után érdemes...

Gépészmérnök bsc után érdemes még elvégezni az msc-t?

Figyelt kérdés

Hamarosan meg lesz a gépészmérnök bsc diplomám gyártástechnológia szakirányon. Csábít a gondolat hogy elvégezzem az msc-t is amit Gödöllőn műszaki fejlesztés szakirányon szeretnék csinálni,de viszont dolgozni is szeretnék már. Az msc-t csak a nappali képzés jöhet szóba. Szerintetek érdemes még 2 évet tanulással tölteni? Ugye munkahely függő de ez idővel ki fog fizetődni?

Msc-vel mennyivel jobbak az elhelyezkedési,fizetési lehetőségek?



2017. jún. 15. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a tervezési irány érdekel, akkor szerintem a tapasztalat és a nyelvtudás az mindenképpen többet ér mint egy msc. Én pont ezért csinálnám levelezőn. Két legyet egy csapásra ugye.
2017. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont,hogy a tervezési irány az ami igazán érdekel,és épp ezért szeretném nappalin csinálni mert egy kicsit már szakirány mint amit eddig tanultam.
2017. jún. 16. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha a tervezés érdekel akkor mindenképpen szükséges. Próbáld úgy összerakni az órarendedet, hogy 2 napod szabad legyen a héten. Heti 2 napban talán berajzolni be tudsz már valamilyen cégnek. Gyakornokként nema lové a lényeg, de valamennyi gyakorlat mindenképp kellene.
2017. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!