Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keszthelyen a Pannon Egyetemen...

Keszthelyen a Pannon Egyetemen milyen a kollégium?

Figyelt kérdés
Meg a suli meg minden? Van itt olyan aki ott tanul? Oda szeretnék menni de nem tudom, hogy kollégium vagy az albérlet a jobb?

2013. ápr. 2. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Megkésve bár, de törve nem érkezik a válasz :) Én albérletben kezdtem, mivel előtte kollégista voltam a gimiben és nem jött be a dolog... Aztán egyéb okokból bekerültem a koliba és nem bántam meg,sőt! Bánom az albérletben eltöltött hónapokat! Jó,nyilván itt is,mint mindenhol vannak szabályok,de az egy nagyon jó kollégium! Három fős szobák vannak saját fürdővel,wc-vel,gardróbbal,internettel,kábeltévével,ha szerencsés vagy a Balatonra néző erkéllyel (rossz esetben a koli udvarára néz)! Van a koliban egy büfé,étterem (menza),az egyetemi klub,ahol minden héten van buli!!! A testnevelési tanszék is az épületben van és a szomszédban a főépületen kívül minden!!! Jó a társasági élet és mozgalmasak a mindennapok :)Ja és ami fontos, van lift is... Ha oda jársz már és albiban laksz,költözz be gyorsan a koliba :) Egy exkollégista Keszthelyről!
2014. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi a

koli díj ?

2018. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!