Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó vagyok magyarból és angolbó...

Jó vagyok magyarból és angolból milyen szakra menjek egyetemen vagy fősulin? Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
matekból alig vagyok meg 2-es, egyszerűen nem tudom, pedig sokat gyakorolok, törit nem szeretem tanulni, igazat megvallva lusta vagyok hozzá.
2008. okt. 16. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tan Kapuja Buddhista Főiskola,ha szereted a nyelveket.
2008. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyre kell menned, ahol nincsen matek, vagy csak minimális mértékben. Néhány ötlet ( olyan felsőoktatási intézmények, ahol nem túl magas a ponthatár és szerintem a matekba se lehet belehalni): gyógytornászati, szociális munkás képző, pedagógus képző főiskola. Ezek inkább a magyarra épülnek rá. Ha az angollal foglalkoznál tovább, akkor javaslom az idegenvezeztői képzést, ilyen azt hiszem van okj-s is.
2008. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menjél el dolgozni, mert ha nem szeretsz tanulni, semmi értelme semmilyen fősulinak. Mert ott sem tanulnál csak átcsúszkálnál a vizsgákon és a végén még ha el is jutnál az államvizsgáig, onnan kikerűlve nem értenél semmihez, mert lusta voltál a tananyagon kívűl is tanulni, ráadásúl még gyakorlatod sem lenne. Szerintem keressél inkább munkát, akkor lesz gyakorlatod és meg fogod látni, hogy mit is szeretnél kezdeni magaddal. Még utána is mehetsz fősulira, csak addigra olyan helyre mennél ami érdekel is nem azért járnál be az egyetemre, hogy eltöltsd az idődet vhogy. Ráadásúl így ha végeznél, akkor már annyi előnyöd lenne másokkal szemben, hogy lenne gyakorlatod és könyebben kaphatnál jó munkát.
2008. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz magyar vagy angol alapképzésre, és utána felveheted ellé a másikat. Én magyarra járok, nem olyan nehéz. Azt viszont tudnod kell, hogy elhelyezkedni nagyon nehéz lesz ilyen diplomával.
2008. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!