Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli érettségi végén...

Szóbeli érettségi végén megmondják a pontszámot?

Figyelt kérdés
Szóbeli érettségi végén megmondják a pontszámot? Egyáltalán megmondhatja a tanár, ha szeretné közölni egyből?

2017. jún. 23. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem mondja meg, csak az emelt szóbeli érettségid pontszámát.
2017. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
A megnyitón az elején elmondják az emelt érettségi eredményeket. A közép eredményeit csak a érettségi zárón/bizonyítvány kiosztón tudod meg.
2017. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
A vizsgabiztos eredményhirdetés előtt megkérdezi a vizsgázóktól, hogy elmondhatja-e az eredményeket, aztán ha valaki nem szeretné, az jelzi. Mindenkinek, mielőtt átadná a bizonyítványt, felolvassa, hogy melyik tárgyból milyen jegyet ért el (de csak a jegyet).
2017. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Aki lepontozott, lenne olyan kedves megosztani velem, hogy mi a valótlan az írásomban? ...
2017. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is ugyan ezt kérdezném a drága szemétkedőktől. Engem is lepontoztak.Tudjátok mit, az aprófosás kapjon el benneteket a Tesco közepén, amiért a normális válaszomat lepontoztátok..
2017. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

ANormális válaszokát a sok nyomorék mindig lepontozza, amint valami elvtelen, gerinctelen mocsok válasz érkezik az bezzeg tetszik nekik...


Nekem anno csak a jegyet mondták meg, az eredmény csak %osan lesz benne a bizonyítványodban, de a pontot nem szokták megmondani. Emelten nem tudom

2017. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vagytok lepontozva (én nem pontoztam le senkit), mert a kérdező arra volt kíváncsi (szerintem), hogy a felelet végén egyből megmondja-e a tanár hogy hány pont lett. (Egyébként nem.) A szóbelik eredményét külön nem is szokták mondani, a teljes vizsga eredménye benn lesz a bizonyítványodban, abból ki tudod számolni hogy hány pont a szóbeli.

#3: Tudtommal nem olvassa fel az elnök senki eredményét egyesével, legalábbis nálunk nem olvasta fel szerencsére. Rohadtul nem vagyok kíváncsi mindenki eredményére (akié érdekel attól megkérdezem) és csak az idő megy vele.

2017. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Azért megy itt a lepontozgatás, mert 8 évesek járogatnak fel ide, okoskodnak, hogy ők mi mindent tudnak, a jó válaszokat pedig lepontozzák. Nyári szünet van, nincs jobb dolguk.
2017. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!