Megtehetem-e ezt?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a második évemet a főiskolán tanító szakon. Mivel úgy adódott, hogy elkötlözöma városból ahol eddig tanultam, szeretném levelezőn folytatni a tanulmányaim. Szóba jött, hogy vagy eezena főiskolán maradok, átmegyek levelezőre, de akkor midnenképp fizetősre kerülök. Szóbajött, hogy átjelentlezem egy másik egyetemre, mert ott lehetséges, hogy nem fizetősre kerülök, de nem száz százalék, viszont ha mégis államira vennének fel levelező szakon akkor jobban járnék. a kérdésem az lenne, hogy lehet-e olyat csinálni, hogy átjelentkezem a mostani egyetemen (június 26.-tól július 2,-ig van az átjelentkezés) de közben kérvényezem az átvételemet a másik intézménybe is, vagy ez így egyszerre nem lehetséges? Mert az átjelentkezési határidő mindjárt itt van, a másik egyetemre való átvételemet pedig nem tudom mikorra bírálnák el. A másik meg ha át vennének, de mégis fizetősre akkor ott többet fizetnék és jó volna ha ez időben kiderülne. Vagy mit tegyek ilyen helyzetbe?

Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést ha bonyolultan fogalmaztam.



2017. jún. 23. 21:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!