Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogra jelentkezők! Hány...

Jogra jelentkezők! Hány pontotok van?

Figyelt kérdés

Akik az ország valamely jogi karára jelentkeztek, hány pontjuk van? És hova jelentkeztetek?


Én első helyre a Pázmányt írtam, másodikra a Károlit. 386 pontom van.



2017. jún. 23. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
478 ELTE
2017. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
470, ELTE
2017. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Kívánom ennek a sok géniusznak,hogy tyúkszem nőljön a seggükre az ELTE-n:)

364 és Károli! :D

2017. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert munkakeresésnél, csak ki ne dobjanak majd a Károlis diploma miatt! Ha sikerül elvégezni...:D
2017. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát szerencsére nem mindenki olyan sznob mint egyesek :D És örülni fogok ha elvégzem :) Inkább végezzek el egy könnyebb egyetemet mint egy olyat amelyik csak a hírnévre veri magát és közben a hallgatók 40% idegbeteg vagy depressziós lesz a képzés végére a sok szívatástól.
2017. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ELTE ÁJK-n végeztem. Nem lettem idegbeteg,sem depis,de van egy jó állásom:D

26N

2017. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom melyik mesében hallottad, de félretájékozódtál. Ennyi alapján viszont semmiképp sem ajánlom neked a jogot. Egyrészt ha ilyen kevés pontot tudtál összekaparni még egy olyan gyengébb egyetemen is meg fogsz szenvedni vele, mint a Károli, ezzel a link mentalitással pedig sosem lesz belőled jó jogász akkor sem, ha valahogy sikerül elvégezni az egyetemet. Arcból meg ideje lenne visszavenni, mert sokat kell majd még nyelni 8 évig (meg azután is:)
2017. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól van gyerekek Ti járjatok csak az ELTE-re és érezzétek ott jól magatokat én meg megpróbálkozom a Károlival. Nem magyarázni akarom a bizonyítványomat, de eredetileg nem jogra készültem ez csak utólagos döntés volt. Egyébként Károlira tavaly 303 volt a pótfelvételi határ amihez képest a 364 (nekem) nem olyan szörnyű. Szerintem nektek van nagy arcotok a fostos túl spilázott egyetemetekkel :D A szakról meg még annyit hogy 2 ismerősöm is jogot tanul aki amúgy nem volt egy nagy lumen középiskolában, ha nekik megy, nekem is fog ;)
2017. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy az, akinek le kéne szállni a magas lóról. Felvettek egy gagyi egyetem költségtérítéses szakára és úgy osztod az észt, mintha te lennél az Atyaúristen. Pedig elég tájékozatlan vagy, ha szerinted az ELTE egy túlspilázott egyetem. A szakma legalábbis nem veled ért egyet. Lehet véleményed, de sokat nem számít majd mikor állásinterjún kiszólnak, hogy eltések maradjanak, többinek köszönjük szépen, de ennyi volt. És bizony ez meg is történik, elsőkézből tudom.:D
2017. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ember még az sem biztos,hogy felvettek:D De ha ilyen előítélettel lesz egy munkahely,én kérek majd elnézést a HR-estől, hogy beadtam oda az önéletrajzomat :)
2017. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!