Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogra jelentkezők! Hány...

Jogra jelentkezők! Hány pontotok van?

Figyelt kérdés

Akik az ország valamely jogi karára jelentkeztek, hány pontjuk van? És hova jelentkeztetek?


Én első helyre a Pázmányt írtam, másodikra a Károlit. 386 pontom van.



2017. jún. 23. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Téged vagy engem? Engem biztosan felvesznek ennyi ponttal, károlis ponthatárral nem vagyok tisztában. Ez pedig nem előítélet, egyszerűen ha sok jelentkező van muszáj szűrni valahogy, úgyhogy csak a legjobb diplomát fogadják el. A világ sajnos így működik, ha ezt nem tudod elfogadni nem tudom miért akarsz jogra menni.
2017. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26.án kiderül. Szerintem mindegy,hogy valaki hol végzi el attól még ugyanúgy lehet jó szakember. Te még most érettségiztél gondolom eddig csupa szépet és jót hallottál az ELTE-ről és oda akarsz menni, logikus. Én meg tavaly és tapasztaltam már annyit hogy nem vágyom oda, legalábbis nekem nem jó. Ha egy munkahely ez alapján szelektál inkább küldjenek el 20 helyről...:)
2017. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó szakember kerülhet ki onnan is természetesen, egy pillanatra se tagadom. Csak nyilván a többség a legszínvonalasabb egyetemről fog. És van pár jogász/jogtanuló ismerősöm, de egyiküknél se tapasztaltam mániákus depressziót meg mittudomén mit írtál még. Azt tapasztaltam, hogy a fogékonyabbaknak simán van élete egyetem mellett. Aki buta annak pedig se eltén nem sok lesz, se károlin, se sehol (ha el akarja végezni valahogy). Böki a csőröm, amikor valaki elferdíti az igazságot ilyen rémhírekkel.
2017. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó, igazad van:) Én ELTE-BTKn voltam most egy évet és rohadtul nem tetszett a légkör. Ezért is mondtam hogy mindent csak ELTE-t ne:D

A jogi része nem tudom milyen, de amelyik egyetem "elit"-nek gondolja magát az gyilkolja a hallgatókat rendesen kb ugyanúgy mint a BME, oda is meggondolatlanság menni szerintem...Több ismerősöm is idézőjelben vért pisált tőle már nem azért :D

2017. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!