Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is utáljátok az évzárókat?

Ti is utáljátok az évzárókat?

Figyelt kérdés
Mint szülő.
2017. jún. 24. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, miért utálod szülőként az évzárókat? Hiszen azon kívül, hogy kivasalod a gyerek ünneplőjét, semmilyen szinten nem érint, ott se vagy.
2017. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Én szülőként a gyerekem összes iskolai évzáróján ott voltam. Szeretek évzárókra járni mert a lányom jeles tanuló (sokkal jobb mint én voltam).

Ha utálod az évzárókat akkor ne menj el rá!

2017. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülőnek nem is kell részt venni az ünnepségen. Amíg iskolás voltam, addig utáltam az évzárókat, most hogy semmi közöm sincs hozzá, így már nem
2017. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem azért utálhatja egy szülő az évzárót mert tudja hogy most a gyerekére neki kell vigyáznia az iskolai elfoglaltság helyett?
2017. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mint diák, én is utáltam, de valahol szükség volt rá, hogy lezárjuk az évet. Általánosban még gagyi versmondás meg éneklés is volt, gimiben az igazgató húsz perc alatt lezavarta, aztán osztályfőnöki órán még beszélgettünk, és ennyi.

Szülőként nem tudom, hogy milyen lehet, de nem hiszem, hogy a szülő szenvedne a legjobban. :D

2017. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magát az ünnepséget.
2017. jún. 24. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!