Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elmennétek hétvégére Volt...

Ti elmennétek hétvégére Volt fesztiválra úgy, hogy hétfőn egy fontos vizsgátok lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek. Barátom nagyon szereti az Imagine dragonst, és tudom milyen fontos neki hogy menjek, megvannak a jegyek is:(. DE van egy vizsgám, nehezebb mint az anatómia (az ennek a tárgynak 'csak' egy része) amiből nem úgy sikerült a szóbeli hétfőn ahogy kellett volna.. Az írásbeli beugró az már sikerült. Nagyon sokat tanultam rá eddig is, összes vizsgám már rég teljesítve van, jó eredményekkel. Viszont ha ez nem sikerülne csúszom egy évet amit nagyon nem kéne. Ja a vizsga mindjárt hétfőn van ráadásul.(igen, uv sajnos)

Tudom hogy gáz hogy erről kérdést írok ki, de ti mit tennétek?

21/l



2017. jún. 28. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha csak arra az egy koncertre mennétek, akkor azért tanulni is lenne időd hétvégén, nem?

Na meg persze még most a héten is tanulhatsz.

Az Imagine Dragons szombaton lesz, nem? Akkor utána még ott a vasárnap, tehát még lesz egy nap a vizsgáig.

2017. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
En elmennek, foleg, hogy szombaton van. Ma meg csak szerda van, van meg idod tanulni, ennyi kikapcsolodas pedig jar mindenkinek. Vasarnap delutan pedig meg ujra lesz idod atnezni :)
2017. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék a fárasztó tombolásra, a vizsga nagyon fontos (csúsznál egy évet!) , koncentrálj rá, és készülj fel, és előtte jót aludjál is, szép álmokat!
2017. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék el, de valószínüleg ebben a helyzetben a barátom lenne az első ember, aki ugyanezt javasolná.

Figyelj, mi a prioritás? Imagine Dragons koncertre bármikor mehettek még, de azért egy évet csúszni orvosin.. Szerintem inkább tanulj, készülj, pihenj rá a vizsgára.

2017. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

Van szállásunk szombat estére, attól félek elmenne a vasárnap a hazautazással stb:/

Szombaton meg reggel kéne indulnunk Sopronba, meggondolom még. Megérti ő is ha nem megyek, csak rossz érzés, úgy várta ezt. Vizsgái voltak neki is, mostanában nem sokat tudtunk találkozni:(

2017. jún. 28. 10:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék el. Menjen egy jó barátjával és érezze jól magát. A koncerten való részvételtől semmi nem függ. A sikeres vizsgától igen. A barátod koncert után is ott lesz. Azt nézd, hogy mi a fontos!
2017. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tökéletesen felkészültnek érezném magam, akkor elmennék, vasárnap délután még egyszer átfutnám a sarkalatos pontokat.


Ám, mivel UV, nem érné meg nekem a kockázatot. A pasid el tud menni egy haverjával is.


Gondold végig, hogy mi a fajsúlyosabb: egy koncert, vagy az, hogy csússz egy egész évet?

2017. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Tavaly amikor játszottak ugyan így voltam. Este Imagine Dragons aztán másnap reggel vizsga? Vizsgát választottam és átmentem. Idén megint ez volt a baj, hogy mikor lesz VOLT-on az együttes, de hála égnek államvizsga után, ráadásul hétvégén, így külön örülök neki. :D

Szerintem nagyon megbánnád, azért az 1 év akkor is annyi marad.

2017. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kérdésben csak neked kell dönteni, nem nekünk és nem is a barátodnak.

Te érzed, hogy ment az előző vizsga, mennyi hiányosságod van még, kell -e még egy hétvége átrágni az egészet.

Ha kell, nem vállalnád be szíved szerint a fesztivált,akkor ne tedd. A barátodnak meg kellene értenie, hogy ez nagyon fontos és kell még tanulnod+ valószínű nem is tudnád magad jól érezni is bulizni, végig a vizsgán és a tételeken kattognál..

De ha úgy érzed tudod és kicsit lazább típus vagy, akkor viszont menj. Neked kell tudni , érezni.

1 év csúszás valóban elég necces, főleg orvosin, ahol 2 misi egy év tandíj..(persze valamennyi csúszás belefér államin is)

Mérlegelj és dönts..De csak a párod kedvéért ne válaszd a bulit.Ha szeret, fontos vagy neki te és a jövőd is,akkor meg fogja érteni, hogy nem tudsz elmenni.

A jegyet meg egy jó haverjának vagy valakinek odaadni,hogy még sem egyedül menjen.

Egyébként rengetegen próbálják eladni a Volt jegyüket, mert nem úgy jött össze a vizsgaidőszak, ahogy tervezték előre. Nem csak te jártál így.

Én ha úgy érezném,hogy tudom az anyagot és csak szerencsétlen voltam az előző vizsgán,hogy nem sikerült,akkor elmennék.

Ha viszont még lenne mit tanulni ,akkor nem.

2017. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
"Ha viszont még lenne mit tanulni" - hajh, egy vizsga előtt mindig ezt érzi az ember, sőt egyre inkább azt, hogy semmit sem tud... ráadásul nehéz, talán funkcionális anatómia? Maradj kérdező a hűvös szobában, és tanulj.
2017. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!