Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti elmennétek hétvégére Volt...

Ti elmennétek hétvégére Volt fesztiválra úgy, hogy hétfőn egy fontos vizsgátok lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek. Barátom nagyon szereti az Imagine dragonst, és tudom milyen fontos neki hogy menjek, megvannak a jegyek is:(. DE van egy vizsgám, nehezebb mint az anatómia (az ennek a tárgynak 'csak' egy része) amiből nem úgy sikerült a szóbeli hétfőn ahogy kellett volna.. Az írásbeli beugró az már sikerült. Nagyon sokat tanultam rá eddig is, összes vizsgám már rég teljesítve van, jó eredményekkel. Viszont ha ez nem sikerülne csúszom egy évet amit nagyon nem kéne. Ja a vizsga mindjárt hétfőn van ráadásul.(igen, uv sajnos)

Tudom hogy gáz hogy erről kérdést írok ki, de ti mit tennétek?

21/l



2017. jún. 28. 09:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem mennék a koncertre, sokkal fontosabb a vizsga.
2017. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Otthon maradok végül. :( Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 28. 17:49
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, ügyes légy! és pihenj is!
2017. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez most már nem aktuális, de őszintén hogy a francban merülhetett fel benned ez a kérdés? Egy együttes koncertje, amire tucatnyi lehetőséged lesz elmenni vagy egy év csúszás?! Jézuskám, mindig meglepődök, hogy sokan milyen könnyelműen nézik csúszdának az egyetemet :D
2017. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sikerült!:D
2017. júl. 3. 19:03
 16/18 anonim ***** válasza:

Gratula!!

[link]

2017. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Reméltem, hogy megbuksz.

[link]

2017. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

A barátod nem haragudott meg végül? Remélem nem.

2017. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!