Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a debreceni...

Milyen iskola a debreceni Csokonai? Jó iskola? Felvenének oda 4,8-as átlaggal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad melyik tagozatra. Nyilván egy kítūnõ több eséllyel indul, de nagyban függ a központi írásbelitõl es a szóbelitõl is.
2017. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy melyik szakra szeretnél menni, de a 4.8-as átlag szerintem jó. Egyébként sajnos szerintem egyre rosszabb a Csokonai, egyre beképzeltebbek a diákok, és elég sok szigorú tanár is van ott (de a szigorúság lehet valakinek pozitívum.) Én odajártam 1 évet, és nem volt túl jó a kapcsolatom sajnos az osztálytársakkal, szóban bántottak, és az osztályfőnököm egyáltalán nem segített pedig kértem a segítségét, egy barátnőm szintén odajárt és őt is bántották szóban, ő is kért segítséget és ő sem kapott, tehát én ezért nem vagyok túl jó véleménnyel a Csokonairól.
2017. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!