Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Petőfi Sándor Gimnázi...

Milyen a Petőfi Sándor Gimnázium (Budapest I. ker. )?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, szeptemberben megyek 11-be, és a mostani iskolámból szeretnék átkerülni máshová. (Osztályommal, tanáraimmal jó a kapcsolatom, a vezetőség a gond.) Július 5-én megyek felvételizni a Petőfibe.

Jó képességű, de nem annyira tanulós diák vagyok. Az angolt, a bioszt és az infót lenne nagyon fontos, hogy jól tanítsák. (Biosz-infó / esetleg biosz-fizika faktra szeretnék menni.)

Olyanok véleménye érdekelne, akik oda járnak/közelmúltban odajártak: milyen a légkör, az oktatás színvonala, a szervezettség? Esetleg ha pont egy oda járó jövőre 11-es találná meg a kérdést, elmondhatná, hogy mennyire lennének nyitottak azok az osztályok egy új diák felé...



2017. jún. 29. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy! Nem is értem, hogy ilyen szinten hogy nem néztél utána! 11.-ben nincs is info! (Szerintem máshol se.) NINCS infotagozat, NINCS biológiatagozat! Sőt, még fizikatagozat sincs! Amúgy meg a tanulós diákokat szeretik, a nemtanulósokat meg kifejezetten utálják. Úgyhogy el se menjél július 5-én, ez nem neked való.
2017. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy fakt, nem tagozat, nem tudom, mért néztem tagozatnak. Fakt van, de a diákság nem túl magas szintű.
2017. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, fakultáció. :D

Tagozatra nem is tudnék átmenni, mivel eddig nem voltam tagozatos.

Hát, ha a diákok nem valami értelmesek, az kevésbé érdekel, mint hogy tanítsanak normálisan és legyen érettségim. Köszi a választ, várok még többet!

2017. jún. 30. 10:10
 4/9 A kérdező kommentje:
A nem tanulásom meg azért nem drasztikusan értendő (4,21 lett az átlagom idén), változtatható, főleg ha nem az "órán szar a tanár és 0-t tudok megérteni az anyagból hiába figyelek, aztán otthon tanuljam meg teljes mértékben magamtól" folyamat a jellemző.
2017. jún. 30. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon gyenge iskola, szerintem biztosan találsz jobbat is.
2017. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na, azért annyira nem gyenge! A tanárok követelnek, csak a diákok nem tanulnak. Az angoltanárok legtöbbje és a biológiatanárok kifejezetten szigorúak.
2017. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az már jó, ha szigorúak, de jól is tanítanak?
2017. júl. 1. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?:D
2018. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy van, ahogy írta valaki: a tanárokkal nincs gond, csak a diákok nagy része nem jó tanuló.
2018. márc. 17. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!