Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény a budapesti petőfi...

Vélemény a budapesti petőfi sándor gimnáziumról?

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyenge gimnázium. A közösség sem jó, sok a klikkesedés, füves/cigis minden második gyerek. A tanárok is eléggé gyengén tanítanak, szóval nem sok emelt szintű érettségire tudják a diákokat felkészíteni. Szóval mindent összevetve nagyon gyenge, minden szempontból.
2017. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ajanlatos... 45 pontos kozpontival is kerulnek be gyerekek. Az egyik leggyengebb gimnazium az orszagban. Akkor inkabb valassz egy kozepes szakkozepiskolat, jobban jarsz vele!
2017. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fura...pedig én jókat hallotam róla :)
2017. jan. 29. 18:31
 4/5 anonim válasza:

Én ott végeztem, most jelenleg informatikus mérnök hallgató vagyok és, ha minden a terv szerint halad még 1 félévem van hátra.

Nem látom semmi értelmét erős gimnáziumba jelentkezni, mivel a középiskolai tananyag maximum egy közepesen nehéz vizsgaidőszakkal ér fel. Tehát ami érdekel azt magadtól is meg tudod / meg kell tudnod tanulni akár egy félév alatt. Személy szerint én a matekra, fizikára és az informatikára koncentráltam, a többi tantárgy különösebben nem érdekelt.

Egy nagy pluszt jelentett számomra, hogy a nyelv oktatás rendkívül jó volt, és kifogtam egy jó matektanárt is, amiből annyira nincsen sok a gimiben, viszont (reklám helye) mindig ott az easymaths.

No meg, ha magadtól nem tudod megtanulni a középsulis matekot, akkor az esetek többségében jobb ötlet, ha nem is mész tovább olyan irányba, ez persze bármelyik tárgyra igaz.

2018. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha jot akarsz magadnak nem mesz oda. 2020 vegzos diak vagyok.
2020. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!