Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ket elorehozott erettsegim...

Van ket elorehozott erettsegim, a maradek harom kozul pedig az egyik az a kotelezoen valasztott szakmai tantargy, amit nem akartam valasztani, de muszaj volt?

Figyelt kérdés
Ha en osszel a maradek harom melle meg bevallalok egy 4-dik erettsegit, egy szakgimnaziumban, ahol ugye kotelezo a szakmai erettsegi, es tegyuk fel nem sikerul a szakmai erettsegi, de amit pluszban bevallaltam 4-diknek sikerul, akkor en attol meg kapok erettsegi bizonyitvanyt?
2017. jún. 30. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert a szakmai kötelező, bármely érettségi sikertelensége esetén papírt kapsz, és csak a pótérettségi után kapod meg a kemenyfedelest.
2017. jún. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es azt megtehetem, hogy nem a sajat sulimban erettsegizek? Hanem peldaul egy gimnazium? Tudtommal meg el a tanuloi jogviszonyom.
2017. jún. 30. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az első érettségizést a sulidban vagy köteles letenni, a pótérettségi meg automatikusan másik iskolában van.
2017. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!