Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumba emelt angolra...

Gimnáziumba emelt angolra fogok járni, hogyan, mivel, miből késtüljek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Headway - neked való szint sosem rossz kiindulási pont, de majd ott úgyis elmondanak mindent időben.
2017. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen szinten vagy most? És az tudjuk, hogy milyen szint fog kelleni oda?

Én is ilyen helyzetben vagyok egyébként, én most a B2 közelében állok, beiratkoztam egy 3 hetes intenzív tanfolyamra. De amúgy ha már komolyabb tudásod van, akkor nem muszáj iskolapadba ülnöd, gyakorolgass otthon akár könyvek, akár internet segítségével. Listeningre meg nagyon jó az angol nyelven történő filmnézés. Ha nehezen megy, nyugodtan nézd felirattal, aztán megpróbálhatod elhagyni.

2017. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézz filmeket, és olvass a neten olyan dolgokról angolul, amik érdekelnek. Dohár Péter Kis Angol Nyelvtanát is ajánlom. Amúgy meg pihenj, töltődik fel.
2017. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!