Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 4-edikes gyermekünk ősztől...

Lenke Bácsi kérdése:

4-edikes gyermekünk ősztől várhatóan a Kosztolányi Dezső Gimnáziumba (BP. , I. kerület) fog járni. Várok véleményeket, érdekelne, egy átlagosan jó gyereknek, aki most kitűnő, de központija közepes lett, érdemes-e ide járnia?

Figyelt kérdés
Kosztolányi Dezső Gimnázium: Főként pozitívumok érdkelnek, elolvastam már mindent, ami gyk.hu-n van a suliról? Privátok is jöhetnek. Tanárok, gyerekek, hangulat, erősségek, gyengeségek?

2017. ápr. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gazdagok vagytok, érdemes ide járni, mert akkor a tanárok szeretni fogják. Ha nem vagytok gazdagok, és nem éltek valamelyik elit kerületben/településen, akkor nem fogják megbecsülni a gyereket.


Ezt olvasd el:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Vagyis a válaszokat erre a kérdésre:

"A budapesti I. kerületi Kosztolányi Dezső gimnáziumban milyenek a tanárok?"


Érdekes válaszok érkeztek.

2017. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, ez már megvolt, tele van vele a net. Írtam, hogy "elolvastam már mindent, ami gyk.hu-n van a suliról". Leveleztem is már 3 db gyerekkel, aki oda jár. Ők teljesen mást mondtak a suliról, azon meg csak röhögtek, hogy a KD Gimi valamiféle elitszülős suli lenne.

Így ez felvételis sztori szerintem egy komplett baromság. Mi kifejezetten egy szegény vidéki városkából mentünk oda felvételizni, és a gyerekkel tök aranyosak voltak a felvételiztető tanárok, plusz maximális szóbeli pontszámot kapott.

Elhiszem, hogy te kifogtál valamit, de nekem meg teljesen mást mondtak, akik oda járnak a valóságban. Ezért érdekelne inkább azoknak a véleménye, akik nem csak felvételizni voltak ott, mert az már nekünk is megvolt.

2017. ápr. 12. 13:31
 3/3 anonim válasza:

Én jártam oda, nem szerettem.


Iskola nagyon le van pukkanva, bútorok erősen viseletesek, felszerelés(számítógépek stb) mind elavultak, tanárok vegyesek(vannak jók és nagyon gyengék is), hangulat siralmas. Iskola vezetősége vicc kategória.


Bár magukról azt vallják, de egyáltalán nem elit gimnázium, egyáltalán nem erős az oktatás(pl faktok nem is emelt szintű érettségire készítenek fel), gyerekek többsége nem gazdag, sok az agglomerációból bejáró gyerek a déli közelsége miatt

2017. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!