Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudom visszamondani a...

Hogy tudom visszamondani a felvételi jelentkezésemet?

Figyelt kérdés
interneten töltöttem ki a felvételis adatlapot, 1 főiskolát jelöltem meg, de már bizonyos okok miatt tárgytalan, hogy lehet visszamondani? ma érkezett meg a levél diákigazolványról és stb :S
2010. máj. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetsz be semmit, nem iratkozol be.
2010. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy nem küldöd el a dokumentumpótlást.
2010. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj e-mailt a felvinek, vagy tényleg ne töltsd fel a többi dokumentumot, ne fizesd be, mert szerintem ez a nem iratkozok be dolog elég szemétség a többi jelentkezővel szemben, hogy egy ember miattad nem kerül be, pedig ő szívesen ment volna oda.
2010. máj. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a felvi.hu-n jelentkeztél, valószínűleg szétnéztél az oldalon. Ha szétnéztél az oldalon, akkor talán találkoztál a "Kérvénytár" nevű oldallal. Itt .PDF formátumban letölthető az alábbi kérvény: "Kérelem összes jelentkezés visszavonására". A címéből nem nehéz kitalálni, hogy erre van szükséged. Letöltöd, kinyomtatod, kitöltöd és a kérvénytár oldalán található címre beküldöd az ott feltüntetett határidőig.
2010. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!