Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Zay Anna Egészég...

A Nyíregyházi Zay Anna Egészégügyivel járnék jobban vagy a Debreceni Kratochvil Károly Honvéd Iskolával?

Figyelt kérdés

Már egyébként a Zayba vagyok beíratkozva,de mi lesz ha nem lesz jó?

Bármikor átmehetek Debrecenbe ahová egyébként írásbelit kellett írni vagy csak új év kezdetekor leet váltani vagy csak félévkor?

Melyik végzettséggel járnék jobban a mai világban?



2017. júl. 2. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly érettségiztem a Zayban, igaz akkoriban nem volt felvételi, de a tanárok eü-n megkövetelték a szintet. Ezt úgy értem, hogy bukdácsoló tanuló nem igazán volt. Akkoriban volt infó szak is, ott a színvonal alacsonyabb volt. Igazából egy szimpla érettségit kaptunk, ha szakosodni akartunk az +2 év lett volna.

Ha nagyon elhivatott vagy az eü iránt, akkor szeretni fogod a szakmát.

A saját sztorim a következő: Nem akartam érettségikor eü alapismeretekből vizsgát tenni, inkább a társadalomismeretet választottam. Az egyik szakmás tanárom emiatt nagyon pikkelt rám.

Jó alapokat adott az iskola, de nem kezdeném újra.

A debreceni sulit nem ismerem, de úgy tudom, ha iskolát akarsz váltani, akkor különbözeti vizsgát kell tenni.

2017. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Kratovchilba fogok jelentkezni ha minden jól megy,szerintem azzal jobban jársz.
2017. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!