Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismer valaki olyan középiskolá...

Ismer valaki olyan középiskolás kollégiumot Szegeden, ahová esetleg egyetemistákat is felvesznek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Minden bizonnyal.
2017. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
MÁV a Boldogasszonyon. Én is ott laktam. Rossz állapotú, de a kiskorúak védelme érdekében csend van és nyugalom. Végül is nem volt rossz.
2017. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a MÁV-ot mondanám, de ha nem indiszkrét a kérdés, miért fontos, hogy középiskolás legyen? Ha nem vesznek fel kari koleszba, máshol viszont maradt hely, akkor jelentkezhetsz oda is, és az egyetem oldalán ott vannak még az egyetemhez kapcsolódó egyéb kollégiumok, ahova általában minden karról lehet jelentkezni.
2017. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Menj a Károlyiba :D bár szerintem annál egy agyonverés is élvezetesebb :D
2017. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!