Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy állásra egyetemistákat...

Ha egy állásra egyetemistákat keresnek, de nem feltétel az érettségi megléte, jelentkezhet egy középiskolás is? (SPAR)

Figyelt kérdés
Munkát keresek suli mellett, így akadtam rá a spar ajánlatára, de azt írja egyetemistákat keresnek. Viszont az érettségit nem kéri, így szerintetek megéri jelentkezni? Időm lenne rá, 2 nyelvből, tesiből és infóból is megvan az előrehozott, így várhatóan sok lesz a szabadidőm jövőre.

2015. jún. 16. 16:32
 1/4 TamásTóth ***** válasza:

Ha egyetemistákat keres, akkor az érettségi is feltétel.


Ez elég nyilvánvaló. Ez kb olyan, mint ha megkérdezném, hogy a 12-es matekhoz a 11-es matekot kérik, nekem nincs meg a 10-es matek, szerintetek igy megprobálhatom a 12-es matekot?


Azért nem irják oda, mert az egyetemista létnek az előfeltétele az érettségi.


Ha egy állásnál odairják, hogy diplomat várnak el, de nincs odaírva, hogy kell érettségi, akkor már nem is kell? Gondolkozz egy picit.

2015. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ingyen van a jelentkezés, legfeljebb nem hívnak be interjúra
2015. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy picit olyan, mintha azt mondanád, hogy csak angol nyelvtudás van a feltételeknél, akkor magyarul nem kell tudni ugye?
2015. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolso rossz a peldad... angol tudasnak nem feltetele a magyar. Lehet angolul az álláshirdetés és lehet dolgozni pl multinál magyar tudas nelkul. Nekem se tud magyarul sok kollegam.


Egyetemnek viszont alap kovetelmeny, hogy legyen erettsegi. Anelkul nem lehetsz egyetemista.

2015. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!