Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi csatolt dokumentumok?

Felvi csatolt dokumentumok?

Figyelt kérdés
Csatoltam a felvi-hez az érettségi bizimet, mind a 4 (9,10,11,12) évvégi jegyeimet, a törzslapot és a záradékokat. Viszont van, amit csak jpg-ben, van amit tudtam scannelni pdf-ben. Ez ugye nem baj? Rendben lesz minden? Normális, hogy már egy hete "feldolgozás alatt" áll?

2017. júl. 3. 11:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Tök jó, most írta ki az efelvi, hogy: "A középiskolai tanulmányaikat 2017-ben befejezők érettségi eredményei az érettségi vizsgaidőszak lezárulta után jelennek csak meg, azt követően, hogy a vizsgaeredményeket a vizsgáztató intézmények rögzítették és hitelesítették a központi érettségi nyilvántartásban. Tehát a vizsgaeredmények még nem jelennek meg egyből, amikor az érettségi bizonyítványt a jelentkező kézhez vette."

Ez eddig pont nem volt ott és ahogy feltöltöttem kiírta, ez szeirntem csak véletlen de fuck. Nem lesz baj belőle, hogy feltöltöttem azt is? Nem akarom elrontani.

2017. júl. 3. 11:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen jó jpg-ben is, és az is igaz, hogy most már központilag hívják le az adatokat, szóval igazából fel se kell tölteni őket. Semmi baj nem lesz abból, hogy felraktad pluszban. A dokumentálásra pedig várni kell, rengeteg jelentkező van, sok idő, míg sorra kerülsz, de nem lesz semmi gond, teljesen normális, hogy feldolgozás alatt van.
2017. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!