Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégiumot válasszam,...

Melyik kollégiumot válasszam, hogyan működik ez egyetemi kolesz esetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Budapesten esetleg valaki tudna ajánlani normális kollégiumot? Igazából szeptembertől fogom kezdeni a sulit majd, de mivel kb estig majdhogynem edzéseim lesznek ezért csak aludni fogok bejárni. Hallottam, hogy van egyetemi kolesz is, viszont én nem egyetemen fogok tanulni. Oda is megpróbálhatok azért jelentkezni vagy esélytelen hogy felvesznek egyetemi kollégiumba ha nem egyetemista vagyok? Mert valaki azt mondta nekem hogy külsősöket is fogadnak valaki meg azt mondta hogy nem. Talán olyan szempontból jó lenne az egyetemi nekem, mivel nyárra is szeretnék majd jövőre Pesten maradni de azt hallottam hogy a középsulis koleszokban nem lehet bent maradni a nyáron. Ha nem, akkor középiskolai koleszok közül melyik ami normális? Tehát nincsenek csótányok a mosdókban stb. Köszi a választ srácok. :D 20/F

2017. júl. 3. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi koleszba bisztos nem vesznek fel. Az egyetemisták közűl sem tudnak mindenkit felvenni csak aki nagyon messze lakik és nagyon rászorul anyagilag.
2017. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak magánkollégiumok is, azokkal kellene inkább próbálkoznod. Bár ott nem tudom, hogy nyáron is maradhatsz-e, meg nyilván sokkal drágább, mint az egyetemi koli, de ahogy az előző válaszoló is írta, nem egyetemistaként biztosan nem vesznek fel.
2017. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!