Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki váltott már...

Van itt olyan aki váltott már szakot? Mit írtatok indoklásként?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire fontos, hogy mit írok? Múlhat ezen a dolog?

2017. júl. 3. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik rajta semmi, nem fontos. Én olyasmit írtam, hogy úgy éreztem a másik szak közelebb áll hozzám.
2017. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És átvettek? :D Mert nekem azt mondták, hogy hivatalosan az emelt szintű érettségin kívül semmi feltétele nincs az átjelentkezésnek, és az ügyintézők is egymáshoz küldözgettek mert egyik sem tudott semmit. De akkor mégis mi alapján hozzák meg a döntést??
2017. júl. 3. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Átvettek, nálunk a krediteket meg az átlagot nézték, illetve hogy van-e hely a szakra. Oda alapból nem feltétel az emelt érettségi szóval az érettségi eredményeim nem nézték.
2017. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam, hogy a másik szak jobban tetszik.
2017. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!