Kollis élmények?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kollis élmények.
2017. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kollégiumos élményeitek?igy már jobb? -_-
2017. júl. 5. 00:31
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Kollégiumos élményeink.
2017. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
A szobatársaim nagy bulit csaptak, és pár random emberke ott aludt a szobánkban. Egyszer csak azt vettem észre, hogy egy vadidegen srác, aki az egyik ágyon alszik, egyszer csak felébred, behajol középre az ágyak közötti "folyosóra", odarókázik, majd békésen visszafekszik és alszik tovább, mintha mi sem történt volna.
2017. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó végre egy normális komment 2 tessék.légyszivés mesélnétek a kollégiumos élményeitekről?
2017. júl. 5. 00:47
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
akkora lepukkadt s.r piás b.rmokkal hogy inkább 3-3 órát szoktam utazni egy nap és megéri egyedül az intercityn mint piás b.rmokkal egy lepukkant helyen
2017. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó melyik kollégiumba jártál?
2017. júl. 5. 01:22
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
szeged öthalmi tudom van ott rosszabb is de én azt mondom aki piál bulizik és letojja hogy lepukkadt e a hely annak jó de aki nem na annak bármi jobb
2017. júl. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Estádio de Felchút ***** válasza:

Kemény buli után, hajnal 10-kor:

- Mmmm... Ciccamiccaaa... KATA! te hogy kerülsz az ágyamba?

- Feri, ez az én szobám, és az én ágyam.

(Ferike körbenéz...)

- B.ASZOD! HOGY KERÜLTEM AZ ÁGYADBA?! HOL VAN SZANDI??

- Ne ordibálj már, itt alszik a másik ágyon.

- Az fa**a... Lemegyek egy sörre, kidumálsz?

- Persze, de nincs mit.

- Hogyarosseb, de fáj a fejem...

2017. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

*nem ivós történet de kolis*

Szobatársam bedobta a szekrényembe az edényét félig tele kajával aztán tökre elfelejtette mindenki,hogy ottvan és félév érlelés után lettek kis háziállataink mivel televolt pondróval az edényke:)

Valamint nekünk ez beépült szobatörvény,hogy amit lopnak tőlünk azt mi visszalophatjuk és ami egy héten keresztül kint van a konyhában és hasznos számunkra az már a miénk.

2017. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!