Kollis élmények?

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 00:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

undorito minden koli

soha tobbet

2017. júl. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
abban az egyben jo volt hogy megfektettem ketto egy evvel idosebb lanykat akik szobatarsak voltak csak nem tudtak egymasrol hogy jartak nalam. 2 eve tortent ez az eset
2017. júl. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 DnPlymn válasza:

1# buliból hazafelé tartva a folyosón találtam a szembe szomszéd lányt, aki kizárta magát. Gondoltam úriember leszek és beinvitáltam magamhoz. Mivel mind a ketten illuminált állapotban voltunk, így természetesen természetben háláltuk meg egymás társaságát..

Reggel arra keltem, hogy bevizelt, úgyhogy kiraktam matraccal együtt.


2# Három lánynál többel egyszerre nem lehet smárolni, ettől függetlenül a negyedik tudja harapdálni a nyakad.


3# Ha születésnapod alkalmából az ajtón belépve hasba lőnek egy közel méteres konfettiágyúval az meg tud lepni. Továbbá fél év múlva is találsz konfettit.


4# Ha IHB alkalmával utolsónak dőlsz ki, akkor mindig legyen a közelben egy alkoholos filctoll, amit kreatívan használhatsz a többieken. Különösen vicces, hogy ha csak az órán veszi észre, mert rohannia kellett.


5# Egy kukából bármikor lehet puncsos tál, hogy ha alaposan kimossátok.

2017. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!