Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytornász képzéshez milyen...

Gyógytornász képzéshez milyen szinten szükséges a kémia?

Figyelt kérdés

A Semmelweis Egyetemre szeretnék jelentkezni, szerintem be is kerülnék, de nagyon félek, met gimnáziumi tanulmányaim során egyedül a kémia volt, ami komolyabb problémát okozott. Bár négyes voltam, úgy érzem, akát meg is bukhattam volna, mivel semmit nem látok át benne.

Ez alapján érdemes egyákáltalán próbálkozni ezzel, vagy nem menne az egyetem?


2017. júl. 5. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Én igaz Debrecenbe jártam, de szerintem máshol se lehet nagyon más. Nálunk 2 félév biokémia volt, nem teljesíthetetlen, de azért valakinek okozott problémát. Ha a kettes, hármas szint is elég, akkor a kiadott anyagokból szerintem simán megvan, nem egy vészes dolog.

Ez ne gátoljon a jelentkezésben, hiszen egyáltalán nem ez lesz a kemény dió! :)

2017. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!