Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most már felkerült minden...

Most már felkerült minden érettségi adatom a felvire ( felvi.hu ) feldolgozva. Az új tanúsítványom is amit idén szereztem. Mégis van egy problémám. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Korábban még Júniusban kértem egy adat felülvizsgálati kérelmet, mert akkor még nem láttam az új emelt szintű érettségi eredményeit. Ez a kérelem még mindig feldolgozás alatt van, pedig minden érettségi adatom feldolgozásra került. Ez a kérelem be tud kavarni a feldogozott adataimnál, vagy ezt megnézik és figyelmen kívül hagyják? Én csak azt kértem, ami már ott szerepel feldolgozva.

2017. júl. 5. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én érdemi választ erre nem tudok adni, de szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehet kérni az adat felülvizsgálatát, mert nekem is hasonló többletpontos problémám lenne, mert egy iratot nem fogadtak el, de most feltöltöttem 2 hete egy újat és arra még nem reagáltak. Félek későn fognak szólni és bukom azokat a pontokat. :/ Előre is köszönöm és bocsánat az offért.
2017. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahol vannak az érettségi eredményeid.( milyen szint, % )

Ott alul van egy felirat "adat felülvizsgálati kérelem."

Arra rá lépsz és ott tudsz indokot írni és fájlokat is feltölteni ha akarsz jpg,pdf.

2017. júl. 5. 22:57
 3/4 anonim válasza:
Szia, én pedig azt szeretném megkérdezni, hogy a tanúsítványt hova kell feltölteni?
2017. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Ugyanigy vagyok! Nem lattam az emelt erettsegim eredmenyet ezert feltoltottem beszkennelve es kertem az adatfelulvizsgalatot. Aztan par napja lattam hogy mar fent van az eredmeny is meg a pontok is de a kerelem meg mindig feldolgozas alatt áll. Én nem csinalok vele semmit szerintem majd max elutasitjak annyi..
2017. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!