Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nincs meg az egyik érettség...

Ha nincs meg az egyik érettségi tanúsítványom, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kiegészítő érettségire kéne jelentkeznem, és csatolnom kell az érettségi bizonyítványom és tanúsítványaim másolatát, na de a tanúsítványom valahol elveszett (hibás volt a bizonyítványom, és újat kellett nyomtatni, az újban meg már nem volt benne)

Felhívtam a volt ofőmet, ő mondta, hogy a volt sulimban tudnak kiállítani még egyet, csak valamit magyarázott, hogy 2000 forintért kell vennem ... valamit, csak nem tudom, mi volt az. (talán kormányhivatal is benne volt, szóval lehet, hogy oda kell elmennem először?)


Nem veszi fel a telót, holnap reggel meg minél hamarabb el kell ezt intéznem :(



2015. febr. 3. 19:14
 1/4 anonim válasza:
szerintem illeték bélyeget kell venned, azt szoktak legalábbis ha valamiről másolatot kérnek ki, pl anyakönyvi kivonat is.
2015. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
viszont illeték bélyeget szerintem bármelyik postán lehet venni.
2015. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ezt mondta! :)

Köszi szépen :)

2015. febr. 3. 21:03
 4/4 anonim válasza:
szívesen :D
2015. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!