Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Másnak is 0 pont a felvin?

Másnak is 0 pont a felvin?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért ide irok, hogy az amugy is tulterhelt rendszert ilyennel ne zaklassam. Nos, fel van töltve mindenem, de feldolgozás alatt szöveg all ott.


A KIR rendszerből az erettsegi eredményeimet sikeresen átvette, szerepel minden megfelelően. Azonban pontszamnak nullat ir ki, indoklasa hogy érettségi eredmenyeim nincsenek, vagyis középiskolai végzettségem nincs igazolva.


Mar 3 napja szerelemnek az az erettsegi eredmenyeim is.


Másnak van ilyen? Vagy fordulnak a felvihez?


Köszönöm segítségeteket



2017. júl. 7. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is napok óta jelezte az érettségi eredményeimet, de mégis 0 pont szerepelt a másik menüpontban.

Épp most néztem újra, ma már jól szerepel ott is.

2017. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Éljen 🙂

Most ebben a percben mar nekem is jelzi 🙂

2017. júl. 7. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jelzi, de a duplázással, ami kevesebb, mint a tanulmányi eredményekkel. Lehet azért, mert még nem dolgozták fel a bizonyítványt?
2017. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már írja a rendes pontokat :D
2017. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: Esélyes, mert nálam is ugyanez a helyzet (pedig másfél hónapja töltöttem fel). Szóval aggodalomra semmi ok, csak várni kell.
2017. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan két hete feltöltöttem mindent,de még mindig nulla pontot ír ki. Kezdek aggódni:/
2017. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem lesz oké, két nappal megkeresem őket zárás előtt.
2017. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!