Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esetleg másnak is vannak...

Esetleg másnak is vannak olyan észrevételei a családtagjaival kapcsolatban, hogy pont olyan gerinctelen, megbízhatatlan emberek, mint akárki mások?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. De olyan is van, hogy pont olyan közönyösek, mint a többi ember.
2013. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és valóban közönyösek és irigyek is. Vadidegen emberekbe sokkal több jóérzés szorul, mint némely családtagba.
2013. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos... de néha magamon is meglepődök. Hiába, az emberek hatnak egymásra... még akkor is, ha valaki tudatosan tudja mi a jó.
2013. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
na, vagy ez... most hogy így le lett írva ez a közömbösség dolog, egyben le is esett. pedig ha a családtagok sem tudnak egymás között emberek lenni, megette a fene. én rájöttem, hogy a többi emberben sem tudok bízni olyan fázisokban, amikor otthon is ez a szitu... ha otthon rendben vannak a viszonyok, a többi embert is másképp látom. ezt akkor vettem észre, mikor ez a bizalom/bizalmatlanság dolog vett pár fordulót.
2013. dec. 14. 22:39
 5/15 A kérdező kommentje:
ez az idegenek fele tobb jo erzes mutatas mint a csaladtagok fele lehet azert is van, mert az az idegen nem el a kozvetlen kozelunkben. ha o is ott lenne minden nap, vele is maskepp lenne...baris tapasztalat alapjan (egyetemista vagyok, es a lakotarsi viszonyokbol vontam le ezt a kovetkeztetest. en jobban birom a szobatarsaimat, mikor mar nem szobatarsak xD )
2013. dec. 14. 22:41
 6/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Mondjuk én ettől nem látom másképp a többi embert. Amikor a család egy részétől a totális közönyt és az együttérzés hiányát kaptam, akkor idegenektől kaptam együttérzést. El sem tudom mondani, hogy mennyire jól esett.

Ami a legjobban fájt pl. hogy az érzéketlen sógornőm a testvéremet úgy kifordította magából, hogy egy gondolattalan bábut csinált belőle, akinek semmi értelmes nem jut el az agyáig. Ez lenne a család?? Röhej!

2013. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a nők egy külön téma (ha a 2-es válaszoló is az, elnezest, de nem szeretem tisztazatlanul hagyni a dolgokat)... ami a noket illeti, en egy erdekes dolgot vettem eszre... ok mintha 2 teljesen kulonallo, egymassal abszolut nem erintkezo tudati reszbol allnanak. amit a ferfiak eszrevesznek, az a szepseges enuk. az az en, ami befogadokepes, a vegtelen melysegekig meg tudja elni a szepseget, es teljesen be tudja fogadni. ettol van az a kisugarzasuk, amitol elolvadnak a ferfiak... a masik tudatossaguk az, amit kevesebben vesznek eszre, vagy legalabbis kesobb. az a logikatlan, szemellenzos, beszukult latokoru, sajat maganak is ellentmondo tudatossag... sokaig nem ertettem, hogy ez a 2 hogy tud egy helyen megferni. ezert tudnak a vitakban nyerni. ugy viselkednek, hogy teljesen kifordulnak magukbol, olyan dolgokba kotnek bele, amibe ep eszu ember nem, de kozben megmaradnak szepnek es noiesnek. ettol a ferfi osszezavarodik, nem erti, hogy mi a fene ez, igy hat inkabb igazat ad a nonek. nem latja at, hogy ez egy embertelen jatek, amin a no nagyon jot mosolyog. tulajdonkeppen a kapcsolatoknak itt veget is kellene erniuk, mert itt mar szeretetrol szo sincs (csak a ferfi erzi, az elobb emlitett szepseget gond nelkul befogado tudatos oldal miatt) mindenesetre ami a lenyeg. a ferfiakhoz, azon kivul, hogy testi hasonlosag van, semmi nem koti (szereteten vagy utalaton kivul persze, ami mozgatja a vilagot)... az a fura, hogy ez a 2 tudatossag resznek nem is mindig van fogalma egymasrol. en nem szeretnek no lenni.
2013. dec. 14. 23:00
 8/15 anonim ***** válasza:

2-es (nő) vagyok.

Szerintem ez nem nemi kérdés. A nők között vannak túlérzékenyek és vannak totálisan érzéketlenek. Én érzéketlen nem szeretnék lenni. Inkább vagyok ilyen kis hülye, aki mindent a lelkére vesz, de pl. amilyen a sógornőm, olyan nem szeretnék soha lenni. Mindenkin átgázol a saját érdekében, még a gyerekein is, és saját magán kívül senkit nem szeret. Pedig elvileg ő is nő, mégis mérgez maga körül mindent. Szóval ez nem férfi-nő kérdés, hanem ember-kérdés.

2013. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ha mindenkin atgazol, lehet meg magat se szereti... szemely szerint csak olyankor voltam penzhajhasz, erzeketlen, masokona attaposo talajparaszt, amikor semmilyen jo erzesre nem voltam kepes meg magammal szemben se. ha valaki egesz eleteben ilyen, eleg teher lehet a kozvetlen kozeleben elni... :/
2013. dec. 14. 23:13
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 - ne haragudj, de azon túl, hogy teljesen értelmetlen a gondolatmeneted, gyakorlatilag azt írod le, hogy "a férfi" annyira sötét, hogy nem tud egyszerre nézni és gondolkodni, mert csak egyre van egyszerre kapacitása.

A légzése nem szokott leállni, ha nagyon néz vagy gondolkodik? Nem akad össze a három funkció?

2013. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!