Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy lehet valaki matematika,...

1502 kérdése:

Hogy lehet valaki matematika, magyar nyelv és irodalom, angol nyelv tanár álltalános iskolában? Gaz az, hogy keveset fizetnek? Melyik tanárgy az amelyiket nem válasszák a tanári pályán?

Figyelt kérdés
2017. júl. 7. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen van osztatlan képzés, arra kell menni. Nagyon kevés ember megy tanárnak, és kevés az igazán jó tanár. Szerintem fontos, hogy tudj fegyelmezni a mai világban :D


Az, hogy mennyit fizetnek, és szerinted gáz-e, az a te dolgod:D Szerintem nem gáz, szép munka. Az a gáz, hogy az ország oktatási rendszere szar, és nem fizetnek semmit, pedig rajtuk múlik a mi, meg a gyerekeink jövője majd. De hát nem fogják fel. :D


Egyébként szerintem érdemesebb lehet középsuliban tanítani, mert nagyobb eséllyel van több magántanulód, azt meg te osztod be, mikor fogadsz diákot, és mennyit kérsz el egy óráért.


Én úgy hallom, elég sok a magyar meg a töri tanár, kevesen mennek nyelvtanárnak, matek meg infó tanárnak meg még annyian se. Aki ért a matekhoz, infóhoz az általában valami jobban fizető munkát választ. Szóval matek tanárnak érdemes menni, szerintem, mert tuti lesz munkahelyed is, meg sokan nem értik a matekot, szóval magándiákod is lesz bőven.


Legalábbis én ennyit tudnék mondani, a tanáraim tapasztalata alapján :D

2017. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki, akkor egy matektanár be tudja osztani a pénzt. ;-)
2017. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!