Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ugy erzem fel fognak venni...

Ugy erzem fel fognak venni arra a szakra amit elsonak megjeloltem, de mar masik egyetemre mennek (ugyanazon a szakon). Ha nem vesznrk fel, akkor potfelveteli es amasik egyetem. De ha felvesznek?

Figyelt kérdés
:(

2017. júl. 10. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Ha felvesznek akkor is dönthetsz úgy,hogy vissza utasítod és nem kezded el a képzést. Én is csináltam ilyet.

DE az egyáltalán nembiztos, hogy az a másik egyetem ahová szeretnél menni megfogja hírdetni azt szakot pótfelvételin is.

2017. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Pótfelvételi eljárást is meghirdethetnek, amelynek során azok jelentkezhetnek, akik jelentkeztek az általános eljárás során, de nem vették fel őket, vagy nem adtak be jelentkezést egyetlen felsőoktatási intézmény által meghirdetett, szeptemberben indított képzésre sem. "



Válasz azaz :nem, nem jelentkezhetsz, ha felvesznek valahová július 26-án.Egy dolgot tehetsz. Törlöd a mostani jelentkezésedet, és akkor jelentkezhetsz pótfelvételire.De egyet fontos tudni: a pótfelvételin szinte kivétel nélkül költségtérítéses helyeket hirdetnek meg, és azt sem minden egyetem minden szakára. Nézd vissza az elmúlt évek pótfelvételijeit.

2017. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2017. júl. 10. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemekről van szó ha megkérdezhetem?
2017. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elte es a gyori. Igy is fizetosre mennek es nem mindegy a koztuk levo arklonbseg... Na meg gyorben lakom
2017. júl. 11. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!