Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirúghatnak az egyetemről...

Kirúghatnak az egyetemről költségtérítéses formában, ha nem teljesítettem két félévet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Költségtérítéses vagyok az egyetemen, de nem jártam be órákra mert dolgoztam. Tudom nem volt így sok értelme, nem is ezzel kapcsolatban szeretnék választ kapni, csak hogy számíthatok e rá, hogy eltanácsolnak emiatt az iskolából? A Pannon Egyetemről van szó egyébként

2017. júl. 11. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha utolsó két aktív felevednen nincs meg a 36 kredit és onkoltsegesen vagy ,akkor eltanácsolnak
2017. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
TVSZ-t vagy HKR-t kell megnézni, abban ez le van írva. Nincs rá egységes szabály, és főleg nem az önköltségeseknek szoktak szigorú szabályokat alkotni.
2017. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez nem igaz.
2017. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá hogy írok az oktatási igazgatóságnak, de gondoltam megkérdezem előtte itt. Remélem, nem rúgnak ki, átakarok jelentkezni levelezősre és akkor tudnék dolgozni is meg mellette a sulit folytatni rendesen.
2017. júl. 11. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem rúgnak ki miatta, nyugi!
2017. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!