. ThalicskaGaming kérdése:

Kell e fizetnem?

Figyelt kérdés
Egy évig tanultam az SZTE-n államin de nem lett elég kreditem hogy államin folytassam, így bejelentettem magamat két passzív félévre, újraérettségiztem, és most jelentkeztem a Debreceni Egyetemre ugyanarra a szakra amin voltam még Szegeden . Szóval ha átmegyek a debrecenire akkor azt a két állami félévet amit felhasználtam azt vissza kell fizetnem?
2017. júl. 11. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerösöm egy év után rögtön átment egy másik szakra, azota eltelt 3 év, és még nem kapott számlát, ugyhogy valoszinüleg nem kell ha folytatod a tanulmányaidat. Leghitelesebb infot szerintem azért az oktatási hivatal tudna neked adni.
2017. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell visszafizetned, ha szerzel diplomát a képzési idő 1,5-szerese alatt máshol. (De már csak 10 államilag támogatott féléved maradt.)
2017. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!