Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmus-vendéglátás szakon...

Turizmus-vendéglátás szakon nem kötelező semmiből emeltezni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem láttam külön megjelölve,akkor ez azt jelenti, hogy nem elvárás semmiből az emelt szintű érettségi?



2017. júl. 12. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kötelező, de anélkül államira nem igen kerülsz be, elég magasak a pontok..Önköltségesnél persze az lényegtelen.
2017. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez a szak központi ponthatáros(min. 428), emelt nélkül minimális az esélyed bekerülni.


[link]

2017. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszaitokat! Még annyi érdekelne,hogy ha első évben önköltségesen vagyok, mennyi az esély rá,hogy átkerülök államira? Mert annyit tudok,hogy a kreditektől függ,de akkor ott már nem számít,hogy az érettségi pontom nem fedi le az államilag támogatott ponthatárát,csak az,hogy hogyan teljesítettem az első két félévben?
2017. júl. 12. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Hát, ebbe ne nagyon reménykedj. Nagyon jónak kell, hogy legyen az átlagod...Keress rá a neten, tele van komoly matekkal(statisztika, gazd. matematika, bevezetés a számvitelbe, adózás, stb.).
2017. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a segítsèget! 🙂
2017. júl. 13. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Köszi a trolloknak a lepontozást. Unatkozó ovisok...
2017. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom,én mindenkit,aki normálisan válaszol felpontozok,ahogy most is mindhárom válasznál tettem :/
2017. júl. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!