Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi ponttal van eselyem...

Ennyi ponttal van eselyem bekerulni az egyetemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Idén érettségiztem es 437pontot ertem el osszesitettben..szerintetek idén ezzel a pontszámmal bekerülhetek a Semmelweis orvosi karára?Hogyan fog szerintetek alakulni a pontok? Eléggé nyugtalan vagyok emiatt ,előre is köszönöm a válaszokat.Ha valaki még oda indulna,leirná neki mennyi pontja lett?


2017. júl. 15. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elképzelhető, hogy csökken ennyit a ponthatár, de azért ne éld bele túlzottan magad még.

De most már csak 11 nap, és kiderül. :)

2017. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Idén mindenki a Semmelweis orvosi karára jelentkezik, vagy ez már az ötödik kérdésed? :D ne érts félre, nem piszkálódásból kérdem, tényleg csak a kíváncsiság van bennem.


Amúgy szerintem kár ezen idegeskedni. Legrosszabb esetben jövőre újrapróbálkozol, én pl. tökre örültem volna egy évnek az egyetem előtt. Nyilván azt kívánom neked, hogy felvegyenek elsőre, de látod, nem a világvége ha lemaradsz mégis. A felsőoktatásban pedig bármi megtörténhet, úgyhogy simán lehet, hogy lejjebb megy. Sok sikert! :)

2017. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom azért csak van valamilyen B terve a kérdezőnek. :D

Ennyi ponttal 100%, hogy felveszik legalább valamelyik vidéki orvosira, hülyeség lenne csak azért kihagynia egy évet, mert nem vették fel az SE-re...

2017. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos, hogy máshova menni akar, te ezt nem tudhatod. Az egyik kérdésnél kétségbe volt esve a lány, hogy ö márpedig arra az egyetemre szeretne bejutni, és nem arra, amit másodiknak jelölt meg. Meg aztán ha Budapesten akar tanulni, mert nincs lehetősége pl. Szegedre költözni? Nem mindenki a B lehetőségre utazik.
2017. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Senki sem a B lehetőségre utazik, hisz akkor nem B lehetőség lenne, hanem A.

De azért gondolom februárban már érezte azért a kérdező, hogy teljesen biztos-e az, hogy felveszik az SE-re. És ha az lett volna, akkor most több pontja lenne, ezért merem feltételezni, hogy más egyetemeket is bejelölt.

Azért az orvosira jelentkezők nagy része nem szórakozik szerintem azzal, hogy csak az SE-t jelöli meg.

2017. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 enes ***** válasza:
30%
Szerintem van rá esély, hogy csökken, mert nem hallottam sok jó eredményről. Nekem 462.
2017. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és az amúgy gáz ha még a dokumentumaim feldolgozás alatt állnak? kb 3 hete
2017. júl. 16. 09:32
 8/9 anonim válasza:

Hűha, ez nem rossz pont azért. :)

Sok sikert!

Nekem is mindenki azt mondja, hogy sok helyen lejjebb mennek.

Nem tudom mi az igazság, de lassan kiderül :D

2017. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
sznobok
2017. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!