Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Annyira szeretnek bekerulni...

Annyira szeretnek bekerulni egyetemre. Szerintetek sikerulhet?

Figyelt kérdés

Szechenyi egyetemre szeretnek bekerulni. Nagyon nagyon szeretnek!!

Ilyenek a jegyeim :

Irodalom: 4

Nyelvtan: 4

Tori: 3

Matek: 3

Biosz : 4

Info : 4

Angol: 5


Angol es irodalom erettsegimet szeretnem duplazni. Annyira felek..

Tavaly 301 volt a ponthatar ezen a szakon es 70>10 a felveheto arany. Szerintetek ez mennyire jo?

Tanito szak


19/L


2016. jan. 11. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Felvi.hu -n vannak pontos kalkulatorok, ott ki tudod szamolni.
2016. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A vitt jegyeid csak 100 pont az 500 ból. Attól függ hogy írod meg az érettségit, emelettel e , van e nyelvvizsgád. Ezek mind mind plusz pontok. Volt egy osztálytársam, 2 es jegyei voltak, mégis 400 fölötti pontja lett, tett 2 emeltet, és annak a pontszámait duplázta, szóval lehet trükközni. Azon hogy most hanyas vagy, semmi köze
2016. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

301 pont nem olyan sok:D jó, idén lehet több lesz, de gondolom nem emelik meg annyira durván.

szóval simán sikerülhet.

a duplázás amúgy necces , nem lett volna szabad arra alapozni. de ha 80%ra írod meg a magyart és az angolt, már 320 pontod van. az meg nem olyan nagy kihívás:D én reál irányban tanultam tovább, tettem a magyar/töri/angol érettségi készülésre és mégis 90%körül lettek. de szóbelire persze készültem, de írásbelire semmit nem gyakoroltam ezekből a tárgyakból. szóval sztem teljesíthető, de te ismered magad és hogy milyen szinten állsz

2016. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# vagyok

amúgy a 11. és a 12. évvégi jegyeket lehet vinni, ahogy látom nem volt egyértelmű eddig.

2016. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha jó lesz az érettségid, persze

készülj rá, csináld meg az előző évek feladatsorait és menni fog

ez nem egy magas pontszám, könnyen teljesíthető

2016. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán. Érettségi + nyelvvizsga amire érdemes ráhajtani, persze kinézve a konkrét szakot.
2016. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!