Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ! Vegyésztechnikus megéri...

! Vegyésztechnikus megéri manapság?

Figyelt kérdés

A szegedi móravárosi iskolán gondolkodom, mivel az van a legközelebb. Mennyire jó a suli, a tanárok, illetve ez a szak oktatása? Ha véletlen mégse tetszene 1. héten át lehet menni másik szakra? Lányok jelentkeznek ide idén?

Fizika annyira nem az erősségem, mennyire lenne nehéz? Gondolom odafigyeléssel és szorgalommal megtanulható..

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 22. 14:20
 1/2 A kérdező kommentje:
VALAKI?
2017. júl. 22. 19:24
 2/2 anonim válasza:
Szia!A szegedit nem tudom,én a pesti Petrikbe jelentkeztem,mert az a legerősebb suli az országban,úgy tudom (még a debreceni meg a veszprémi,ami jó lehet).Úgy gondolom,ez egy hiányszakma,mert tapasztalat nélkül is felvesznek sok embert ebbe a munkakörbe.Ami logikus,mert egyrészt kevesen szeretik a kémiát,aki szereti is és esze is van hozzá ,inkább az orvosit választja,vagy a vegyészmérnökit.Lányok is bőven jelentkeznek,szóval nem egy infos szak...Fizika?Fizikai kémia biztos lesz,de mindent megtanítanak a kezdetektől,bár az tuti nem könnyű tárgy.Ha szereted a kémiát,nem sok gondod lesz :)
2017. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!