Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért szapulják annyian az...

Miért szapulják annyian az ELTE-t?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben?
2017. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki szapulja az ELTE-t?
2017. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Ezzel már én is találkoztam a Kérdezőtől függetlenül. Mindenhonnét azt hallottam, hogy kerülni kell az ELTÉ-t mint a pestist, mert "oda csupa gyökér jár".

Fogalmam sincs, mi az oka, de sok egyetemistától hallottam már ezt, BGF-estől is, bölcsésztől is, jogásztól is.

2017. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mindegyik egyetemet szapulják ez már csak ilyen, holott az egész magyar felsőoktatás egy csőd és csak egyre rosszabb lesz.
2017. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Általában azok szidnak egy iskolát és nem csak az ELTE-t, akik nem kerültek be oda. Vagy bekerültek és semmit sem csináltak, de várták a sült galambot. 1-2 rossz tanár mindenhol előfordul, de nem csak ők vannak és emiatt nem érdemes az egész egyetemet szidni.
2017. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én oda járok és nem szeretem magát az egyetemet. Viszont imádom a szakirányomat :)

- Az épület maga tragédia, a mosdók minden emeleten be van ázva, leszedték a plafonról azokat a részeket, amik takarták a csöveket (női mosdó), így konkrétan rád csöpög a víz, miközben használni szeretnéd az illemhelyet.

- Egy hatalmas ketchup-ös vödör van az aulában minden esős nap, mert nagyon durván beázik. Sajnos a többi helyre még ilyet se raknak ki...

- A fűtés télen tragédia. Van 1-2 terem, ahol 32-35°C van, de a legtöbb tükrözi a kinti mínuszokat.

- TO (tanulmányi osztály): a nőci annyira nem akar dolgozni (hanem helyette kavicsokat fest), hogy az időben (!!!) leadott kérvényeket nem továbbítja, így lecsúszol mindenről. Bunkó, flegma, könyörögni kell neki a dolgokért, de amint nem zaklatod az ügyeddel, azonnal elblicceli a munkát.

- Tanulmányi ösztöndíj: 4,4-es átlagra nem kaptam ösztöndíjat 28 kreditre. Azok, akiknek 4,8 átlaga van kapnak max havi 30 ezret. Eszméletlen eltérés van a karok között.

- Hétvégi gyakorlat, számítógép kell hozzá. A tanár elmondta, hogy sajnos az idei évtől az iskola csökkentette a költségvetést és elvetette azt, hogy használjuk a számítógépeket. Az indok az volt, hogy "nincs szabad számítógépterem". Szombaton, a majdnem kihalt suliba.

- Gyakorlatok: fizess, fizess, fizess. Kötelező tantárgy, de nincs pénz a felszerelésre, így a diákok fizetik :)


Én nagyon szeretem a szakomat (már MSc-s vagyok), de az iskola és vezetése tragédia.

2017. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakra jársz utolsó?
2017. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

"Mindegyik egyetemet szapulják ez már csak ilyen, holott az egész magyar felsőoktatás egy csőd és csak egyre rosszabb lesz."


Igen, ebben van a legnagyobb igazság. Pár egoista, beképzelt elitista bemagyarázhatja magának, hogy mekkora ász egyetemre jár, az egész magyar felsőoktatás és rakás szemét, ahogy van.


Jah elte-n végeztem, mielőtt valaki ezzel akarná hitelteleníteni a hozzászólásomat.

2017. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"BGF-estől"


Ők inkább ne szóljanak le senkit. :D

2017. júl. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.

Biológia :)

2017. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!