Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi feldolgozás-katasztrófa?

Felvi feldolgozás-katasztrófa?

Figyelt kérdés

Még most sem számolták ki a középiskolai eredmények+ érettségi átlag alapján a pontszámomat. Vasárnap van, szerdán kihirdetés. Más is küzd velük? Értem én, hogy sok a dolog, de azért ennyire elhúzni...


Na, kidühöngtem magamat...


2017. júl. 23. 09:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Várj türelmesen. Azt hiszem még a utolsó nap is szoktak a rendszeren dolgozni.
2017. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nekem az msc felvételis eredményemet pár nap alatt megcsinálták :D amúgy akiknek ezek lassúk azok ismerkedjenek meg a nyelvvizsga javítókkal.... :D
2017. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem, már 2*:-)
2017. júl. 23. 09:50
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért már illene felkerülnie lassan, ha holnap se történik meg, szerintem telefonálj. Nekem szerencsére csütörtökön feltették, de már nagyon ideges voltam, örülök, hogy nem vagyok a helyedben :(
2017. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Már 2* hívtam őket. Lekezelően viselkedtek, hogy rengeteg a feldolgozásra váró dokumentum, stb, és ne izguljak már annyira...
2017. júl. 23. 09:57
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Nyugalom, ha feldolgozás alatt van, az azt jelenti, hogy már megnézték, formailag rendben van, olvasható is fel fogják dolgozni, még nem történt olyan, hogy valakinek nem dolgozták fel a ponthatár kihírdetéséig.
2017. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
De most miért aggódsz? Július 26-ig kell feldolgozniuk az adataidat. Belül vagy júli 26-on? Igen. Elmondták ezt ők is telefonon neked. Ha ennyire türelmetlen vagy, menj nekik segíteni.
2017. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ha ezen múlna, mennék.Nem ijesztettél meg...
2017. júl. 23. 11:21
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
A kérdezőnek valahol igaza van, az nem normális, hogy három nappal a ponthatárok kihirdetése előtt még ne legyenek fent az eredményei. Tavaly nem volt ilyen gond. Lehet, hogy kevesebb az ügyintéző, vagy a KIR-es ellenőrzés lassúsága okozza, de ami idén megy, az több, mint kínos.
2017. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kicsit megnyugtat, nekem is ugyanez a bajom, nem te vagy az egyetlen akit "elfelejtettek" 😅
2017. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!