Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi feldolgozás-katasztrófa?

Felvi feldolgozás-katasztrófa?

Figyelt kérdés

Még most sem számolták ki a középiskolai eredmények+ érettségi átlag alapján a pontszámomat. Vasárnap van, szerdán kihirdetés. Más is küzd velük? Értem én, hogy sok a dolog, de azért ennyire elhúzni...


Na, kidühöngtem magamat...


2017. júl. 23. 09:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Akkor te nem szorakozol haver... csak mindig az csinalja a panik hangulatot akinek rohadt sok pontja van... mint gimiben is h jaj nem sikerult nem tudtam semmit... erre majd hibatlan dolgozattal jottek elo
2017. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21: A hozzászólásod teljesen értelmetlen. Ezért az eredményért keményen megdolgoztam, így érthető, hogy harcolok érte...
2017. júl. 24. 12:06
 23/30 anonim ***** válasza:
#21-es Ez nem egy sima dolgozat. Egyáltalán nem mindegy, hogy valakinek hattal vagy tizenhéttel kevesebb pontja van, amikor 1-2 ponton is múlhat a bejutás. Örülök, hogy a kérdezőnek megoldódott a gondja, és remélem, a #12-esé is meglesz.
2017. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél kérdező? Nekem ma dolgozták fel és nem fogadják el a bizonyítványt mert nem töltöttem fel a záradékot (mit?:D ) de nem baj metr igy is 450 pontom van
2017. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#10-es vagyok, még mindig semmi, és nekem 49 pontom bánja (szóval ha más is olvassa no panic)
2017. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi azóta sem...

Amúgy meg baromira számíthat 17 pont. Oké, hogy 431 pontja van a Kérdezőnek, ami sok, de ha olyan szakra akar menni, amire kell a sok pont? :D Meg én se hagynám veszni (a 6 pontomat se), mert rohadt sokat tanultam érte, és abszolút érthető, hogy igenis kell az embernek. Szóval ez a leszólás teljesen értelmetlen és felesleges volt több fronton is. :)

2017. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges ez az idegesedkedés. Ha valaki betartotta a határidőket, beküldött mindent, akkor ne annyi pontja legyen a végén, amennyi kell. Ha a hivatal nagyon elcsúcsik a feldolgozással, akkor egy-két nappal később lesz csak ponthatár-húzás. Illetve ha lesz egy-két egyedi eset, ahol rosszul számolták ki a pontokat, ott lehet fellebezéssel élni.
2017. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Azt akartam így hogy: "nem lehet, hogy ne annyi pontja legyen"
2017. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Remélem már mindenkinek rendben föltették a pontokat..
2017. júl. 26. 09:47
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem látok kiírva kétségbeesett panaszokat, szóval elég valószínű, hogy végeztek :) Pár óra és fut is az algoritmus.
2017. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!