Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudok egyszerre több kollégium...

Tudok egyszerre több kollégiumba jelentkezni, hogy az egyikre biztosan felvegyenek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
nem. olyan nincs hogy biztosan felvesznek valahova. A kollégiumi helyekért nagy verseny szokott lenni. Bár nem mindegy melyik egyetem, melyik kar.
2017. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező is tudja, hogy nem 100%, hogy az egyikbe felveszik. Úgy gondolom, arra kíváncsi, hogy lehet-e egyszerre több koliba is felvételt kérni. Ez a kérdés engem is érdekel, és valószínűleg másokat is, mert találtam egy hasonló kérdést ugyanitt. Idemásolom az egyik választ (remélem, szabad ilyet), mert jónak tűnik:

"Lehet több koliba is jelentkezni, h nem vettek fel sehova akkor albérlet. Kérheted magad várólistára, de ezt rögtön azután, miután megtudod hogy nem sikerült, mert pillanatok alatt hosszú lista alakul ki, így megfigyeléseim alapján az első 15 főnek még van esélye arra hogy két-három hónapon belül kolis lehessen, a többieknek max félévkor ha van olyan szak ami 3.5 éves mert akkor a végzősök kiköltöznek."

2017. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Tudok egyszerre több kollégiumba jelentkezni, hogy az egyikre biztosan felvegyenek?


nem, a kérdező azt kérdezte hogy lehet-e úgy több koliba is jelentkezni hogy valahova biztosan felvegyék...

2017. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah akkor a lényeg az, hogy a saját egyetememnek(EK) a koliba jelentkezési határideje előbb van, mint ahova szeretnék menni koli(CA). Kapcsolatban van az egyetem a másik egyetem kolijával(CA), szóval külsős lennék.

Kérdés az jelentkezzek-e saját koliba(EK), azután a másikba is(CA), és ha felvettek a másik koliba(CA), akkor a saját kolit(EK) visszamondanám.

Ilyen lehetséges-e vajon?

Remélem értitek, egy kis jelnyelv.

2017. júl. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!